Thursday, November 30, 2023

Opoczno grava grey – strzał w dziesiątkę

Blog

Każda łazienka jest jednym z najważniejszych z miejsc w domu. To nie tylko ważne by pomieszczenie te spełniało swoje funkcje ale również miejsce, gdzie można spełnić artystyczną wizję własnego pomysłu na wystrój.

Jednym z bardziej pożądanych designu ówczesnych lat, jest szarość z klasycznym minimalizmem. Jednym z filarów wystroju każdej łazienki, jest jej podłoga. To wyjątkowo ważne by minimalistyczny styl podkreślała klasyczna szarość. Jeśli dodatkowo płytka posiada konkretna precyzję w żłobieniach i strukturze, wówczas ma się połączenie wyjątkowych kolorów i wyglądu z określonym wykończeniem. W takim minimalistycznym wnętrzu szare płytki świetnie się sprawdzają. Najlepiej połączyć to z kontrastującymi dodatkami, czy kolorem ścian. Ważne jednak jest, by nie stawiać na jednolitość kolorów całego pomieszczenia. Wówczas z ciekawej i otwartej przestrzeni robi się jednolita, zamazana całość.

Czy płytki opoczno grava grey nadają się do mojego mieszkania?

Jednym z najbardziej rozpoznawalnym z elementów mieszkania, jest dobrze i klasycznie wykończona łazienka. Jeśli postawi się na klasyczną szarość, w znaczny sposób ogranicza się możliwości wystroju wnętrz. Nie jest to jednak wada, gdyż dzięki temu w sposób określony nadaje się charakter wnętrzu i wyznacza kierunek dalszego wystroju. Szare klasyczne płytki opoczno grava grey świetnie sprawdzą się we wnętrzu minimalistycznym. Dobrze wyglądają z kontrastującymi meblami i brakiem dużych i patetycznych ozdób. To klasyczne i eleganckie rozwiązanie, jest również bardzo praktyczne. Szare płytki jest dużo łatwiej zachować w czystości, niż na przykład białe. Dodatkowo standardowe modele wyposażenia łazienkowego, takie jak ubikacja, wanna, czy zlew, są w białym kolorze, co świetnie kontrastuje z płytkami. Łatwo wówczas o ład i porządek, a nawet bardzo mała łazienka może być bardzo stylowa. Płytki te są również odporne na ścieralność i świetnie nadają się do intensywnego użytkowania.